Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Директор Інституту стратегічних оцінок, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, Павло Гайдуцький презентував у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя книгу, присвячену другому Президентові України Леоніду Кучмі, - "Я завжди з Україною! Л. Кучма".

У своїй книзі Гайдуцький розкриває етапи становлення і роботи Леоніда Кучми за час незалежності України. За словами автора книги, серед причин, що спонукали його до написання монографії, стало не тільки прагнення узагальнити результати політичної і державної діяльності Леоніда Кучми.

"Є бажання привернути увагу суспільства до проблеми президентської, і загалом лідерської культури в Україні. Після 2004 року президенти і прем'єр-міністри не раз заявляли, що до них ніхто не робив реформи, і тільки вони взялися за цю справу. Тому важливо з'ясувати, як кажуть в народі "хто будував державу, хто відсиджувався, а хто руйнував", - зазначає Павло Гайдуцький. - У нас часто люблять апелювати до досвіду успішних країн. І особливо до їх лідерів, з якими найбільше пов'язані досягнення. Практично в кожній розвиненій країні є такі успішні лідери, які слугують прикладом президентської або лідерської культури. Формування такої культури вкрай необхідне і Україні".

Як пише портал ukr.lb.ua на думку Кучми, ця книга адресована всім, хто цікавиться новітньою історією України і особливо тим, хто відповідає за зростання національної економіки.

 

 

Прочитано 207 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative