Директор Інституту стратегічних оцінок, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, Павло Гайдуцький презентував у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя книгу, присвячену другому Президентові України Леоніду Кучмі, - "Я завжди з Україною! Л. Кучма".

У своїй книзі Гайдуцький розкриває етапи становлення і роботи Леоніда Кучми за час незалежності України. За словами автора книги, серед причин, що спонукали його до написання монографії, стало не тільки прагнення узагальнити результати політичної і державної діяльності Леоніда Кучми.

"Є бажання привернути увагу суспільства до проблеми президентської, і загалом лідерської культури в Україні. Після 2004 року президенти і прем'єр-міністри не раз заявляли, що до них ніхто не робив реформи, і тільки вони взялися за цю справу. Тому важливо з'ясувати, як кажуть в народі "хто будував державу, хто відсиджувався, а хто руйнував", - зазначає Павло Гайдуцький. - У нас часто люблять апелювати до досвіду успішних країн. І особливо до їх лідерів, з якими найбільше пов'язані досягнення. Практично в кожній розвиненій країні є такі успішні лідери, які слугують прикладом президентської або лідерської культури. Формування такої культури вкрай необхідне і Україні".

Як пише портал ukr.lb.ua на думку Кучми, ця книга адресована всім, хто цікавиться новітньою історією України і особливо тим, хто відповідає за зростання національної економіки.