Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

89 число  газети «Український дім», видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою, розповідає про візит української письменниці-емігрантки з Бразилії Віри Вовк в Україну. У Національному музеї літератури в Києві презентували її новий твір «Вселенна містерія».

 

90-річчю Федора Арвата, ректора Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М. В. Гоголя з 1976 по 1995 роки, присвятили Міжнародні наукові читання й видання «Академік Федір Арват. Наука творити добро: спогади, публікації» .

Привертає увагу публікація Лариси Житник  «Культурні мости Балтії» про етнографічні костюми майстрині з Києва Валерії Левківської.

Мотиваційною видається розповідь про Мирославу Уніат, яка навчалась в НДУ ім. М. В Гоголя. Ця незламна дівчина попри всі негаразди й перешкоди стала успішною людиною, заснувала в Канаді агенцію «Best Education».

На сторінках нашого видання знайдете історію про легендарного мореплавця Юрія Лисянського, з нагоди 245-річчя з дня народження якого Олександр Морозов створив кімнату-музей в університетській бібліотеці.

У газеті також уміщено публікацію про діяльність Асоціації української діаспори в Греції та філоукраїнців греків «Українсько-Грецька Думка», яка святкує цього року своє 20-річчя.

Звіт про VII Міжнародні Шевченківські читання в Астані інтригує назвою «Дипломат Акин Таразі». Дізнатися про те, чому виникла така номінація можна, прочитавши газету на сторінці Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою.

Дарія Бобрик

Прочитано 239 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative