Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

На сторінці Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою можете ознайомитися з черговим випуском науково-популярного часопису «Наш український дім», №1 за 2018 рік.

 

У розділі «Українознавство» Олександр Забарний розкриває  тему героїв Крут в українській ліриці до 100-річчя події.

 Викликають інтерес наукові розвідки Олександра Самойленка «Ніжин у житті професора Лева Окіншевича (до 120-річчя з дня народження вченого», Євгена Нахліка «Літературно-художня автопсихографія Олексія Плюща», Анатолія Затовського «М. В. Гоголь – пророк православної культури», Ірини Стребкової «Іван Затиркевич: ще один із ніжинців», Ольги Смольницької «Відображення картини світу в поемі Лесі Українки „Ізольда Білорука” та поезії М. Рильського: аналіз архетипів», Лариси Реви  «Християнські виміри: Григорій Сковорода – Микола Гоголь»

Викладачів, методистів, учителів та студентів зацікавлять  «Дослідження функціональності образів-персонажів літературного твору» Юрія Бондаренка та «Музичний салон як форма естетичного виховання» Алли Хоменко й Надії Онищенко.

У розділі «Проза, рецензії, переклади» рецензуємо дилогію Миколи Тимошика «Його бій за державність» та «Запізніле вороття», це книги про життєвий і творчий шлях Івана Огієнка (митрополита Іларіона). «Друга Україна в Уссурійську» Ірини Стребкової – про історію заселення Уссурійського краю українцями. Цю проблему досліджує чернігівський історик Вадим Бойко у книзі «На край землі. Переселення селян Лівобережної України в Південно-Уссурійський край (1883 – 1894 рр.)»

Інтерпретацію творчості Миколи Гоголя за Зігрідом Ріхтером подає перекладач Анатолій Ролік.

Дарія Бобрик

 

Прочитано 214 разів
теги

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative