Гучні перемоги, стійкість, незламний дух та вірність своїй справі -  це життєве кредо знаної ніжинської спортсменки, випускниці Ніжинського державного університету імені  Миколи Гоголя, вчительки ЗОШ №4 та просто красуні Лідії Поляк.

Відстоювати честь рідного Ніжина та популяризувати свій рідний край для Лідія Поляк вже звична річ. Не став виключення Чемпіонат з легкої атлетики присвячений Дню Конституції України, що пройшов 23-24 червня у Києві.

Наша землячка виборола дипломи та медалі за зайняте 2-е місце по естафеті на 200 та 1 місце на 800 метрів.

Не дивлячись на травму ноги, яку Лідія отримала нещодавно, вона показала грандіозні результати та виборола призові місця, що ще раз доводить колосальний, незламний дух спортсменки.

Лідія Поляк багаторазова чемпіонка всеукраїнських, регіональних та міських змагань. Любов до активного способу життя неабияк заряджає сім’ю, учнів та друзів вчительки-спортсменки. Також минулого року вона перемогла у загальноміському конкурсі «Жінка року» в номінації «фізична культура та спорт».

Вітаємо Лідію Поляк з черговою перемогою та бажаємо завжди бути на активній хвилі перемог!

За матеріалами сайту «Нежатин»