Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Ольга Євланова - практикуючий психолог, автор і ведуча психологічного шоу «Як бути» на «Радіо Аристократи», ведуча-психолог реаліті-шоу «Один за 100 годин» («Канал  Україна "), дійсний член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.

У Ольги Євланової успішний 20-ти річний досвід роботи в компаніях, як малого бізнесу, так і у великих корпораціях (від представника-консультанта до директора напрямку) в поєднанні з постійним підвищенням кваліфікації психолога і тренера.

На сьогоднішній день Ольга веде психологічне консультування, тренінги особистісного росту і бізнес-ефективності, засновник «Школи здорових дорослих» - вивчення практичної психології, необхідної для життя.

Вона вивчала психологію і педагогіку, філологію і всесвітню культуру в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя; клінічну психологію в Інституті психотерапії і клінічної психології, тілесно-орієнтовану психотерапію в АНО "Інститут Танатотерапії".

Досвідчений психолог і тренер Ольга Євланова розповіла нам про

роки навчання в університеті, улюблені предмети,

та про свій життєвий девіз.

Ви закінчили Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, де вивчали психологію, а також  Інститут психотерапії і клінічної психології, Інститут Танатотерапії.  Як і чому ви прийшли заснування «Школи здорових дорослих»?

Дуже часто, коли люди приходять до мене, у них виникає безліч питань, стосовно того, чому відбувається та чи інша ситуація в їхньому житті. Цьому не вчать у звичайній школі. Я допомагаю людям знайти відповіді на запитання, і от для цього потрібні психологічні знання. Мені дуже хочеться, аби більше людей дізналися про те, що психологія корисна для життя, і навчилися бути щасливими в будь-яких умовах. Найбільш цінне - відчути себе щасливим. Здоровий дорослий може вибудовувати взаємовідносини, не перекладаючи відповідальність на когось іншого, там де критик себе руйнує. Ось я вчу дорослих людей любити себе, людей, цей світ, не жертвуючи собою.

З ким переважно Ви більше працюєте, на кого розраховані ваші тренінги: дорослі чи діти, жінки, чоловіки?

Переважно працюю з дорослими людьми, як з жінками так і з чоловіками. Раніше до мене на тренінги приходила переважно жіноча аудиторія, зараз можу сказати, що серед моїх клієнтів 40% - чоловіки, 60 % – жінки.

А де саме Ви проводите майстер-класи і тренінги: тільки в Києві, чи по всій Україні та за її межами?

Зараз я працюю по всьому світу: це консультації по скайпу, а тренінги проводжу по всій території України, але частіше - в Києві.

Якщо згадати студентське життя, роки навчання в Ніжинському державному університеті – чи були у вас улюблені предмети або викладачі?

Так, звичайно були як улюблені предмети, так і викладачі, яким я вдячна за отримані знання. Серед викладачів: Н.Ф. Литовченко, О.В.  Плаушевська, Ф.Т. Євсєєв. Улюбленими предметами у мене були історія світової культури, зарубіжна література, психологія та патопсихологія.

Чи є у Вас особисте правило, девіз по життю?

«Если у кого-то получается – есть надежда у остальных»

Побажання читачам нашого сайту від досвідченого психолога?

Світ починається з нас самих. Подбайте про те, аби бути щасливим, і поважати інших людей.

 

Валентина Ващенко

Фото з аріхву

Читайте також:

Дівчина з нашого вишу: редактор всеукраїнського видання Вікторія Шапаренко

http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/novini-universitetu/item/1500-divchyna-z-nashoho-vyshu-redaktor-vseukrainskoho-vydannia-viktoriia-shaparenko

Прочитано 697 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative