Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

На Чернігівщині зустріч переможців всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань з керівництвом області стала вже доброю традицією. 18 травня в обласному центрі більше півсотні кращих учнів та студентів вітали із досягненнями.

Загалом інтелектуали цього навчального року вибороли для області 77 дипломів всеукраїнського та міжнародного рівнів: 2 дипломи в ХVІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, 14 — у VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 25 — у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також 36 — у всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів.

Спостерігається наступна тенденція: кількість дипломів переможців у всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах МАН зросла (минулоріч відповідно 29 і 19 дипломів).

— Надзвичайно приємно знаходитися серед такої кількості творчої юної еліти з різних куточків Чернігівщини. Деякі з вас за один навчальний рік здобули по два і навіть по три дипломи переможців фінальних етапів змагань. Є й рекордсмен — сім дипломів.

Бажаю вам не втрачати віри в себе та у свої здібності. Пам’ятайте: без впевненості у власних силах ви не зможете бути успішними і сповна реалізували творчі й професійні можливості, — звернулася до учасників зібрання заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Вона також вручила школярам і студентам грошові винагороди та книгу «Україна. Все, що робить нас українцями».

 

Переможці VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1. Біла Марина, учениця 5 класу Гончарівської гімназії Гончарівської селищної ради, диплом ІІІ ступеня.

2. Іванова Марія, учениця 6 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, диплом І ступеня.

3. Каїка Інна, учениця 7 класу Удайцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Прилуцької районної ради, диплом ІІІ ступеня.

4. Леус Марія, учениця 8 класу Мринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мринської сільської ради Носівського району, диплом ІІІ ступеня. 5. Канева Наталія, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства», диплом ІІІ ступеня.

6. Порай-Кошиць Анастасія, студентка Комунального вищого навчального закладу «Чернігівський музичний коледж імені Л.М. Ревуцького», диплом ІІІ ступеня.

7. Костюченко Анна, студентка Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний коледж», диплом ІІІ ступеня.

8. Юрченко Вадим, студент Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, диплом І ступеня.

9. Микитенко Аліна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, диплом ІІ ступеня.

10. Молочко Анна, студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, диплом ІІ ступеня.

11. База Катерина, студентка Чернігівського національного технологічного університету, диплом ІІІ ступеня.

12. Корицька Анастасія, студентка Чернігівського національного технологічного університету, диплом ІІІ ступеня.

 

Переможці ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

1. Бодялова Ангеліна учениця 9 класу Семенівської гімназії № 2, у номінації «Література».

2. Акуленко Катерина, учениця 11 класу Чернігівського колегіуму № 11, у номінації «Історія України та державотворення».

 

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

1. Арутюнян Валерія, учениця 8 класу Бахмацької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1, олімпіада з історії, диплом ІІІ ступеня.

2. Клязник Дмитро, учень 8 класу Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного, олімпіада з хімії, диплом ІІ ступеня.

3. Мариненко Діана, учениця 8 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, олімпіада з української мови і літератури, диплом ІІІ ступеня.

4. Міщенко Анна, учениця 8 класу Коропської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка, олімпіада з української мови і літератури, диплом ІІІ ступеня.

5. Шулякова Оксана, учениця 8 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з історії, диплом ІІ ступеня.

6. Бахмат Роман, учень 9 класу спеціалізованої загальноосвiтньої школи № 2 І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з економіки, диплом ІІІ ступеня.

7. Городна Ольга, учениця 9 класу Чернігівського ліцею № 22, олімпіада з німецької мови, диплом ІІІ ступеня.

8. Засенок Марина, учениця 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 35, олімпіада з російської мови та літератури, диплом ІІІ ступеня.

9. Кроковна Катерина, учениця 9 класу Ніжинського навчально- виховного комплексу № 16 «Престиж» (гімназія – загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад), олімпіада з правознавства, диплом ІІІ ступеня.

10. Нємкевич Дар’я, учениця 9 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова, олімпіада з інформатики, диплом ІІІ ступеня.

11. Петренко Олександра, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвiтньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з французької мови, диплом ІІ ступеня.

12. Сущева Валерія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з англійської мови, диплом ІІ ступеня.

13. Філоненко Ігор, учень 9 класу Городнянської районної гімназії, олімпіада з інформаційних технологій, диплом І ступеня. 3

14. Якимова Евеліна, учениця 9 класу гімназії № 31 гуманітарно- естетичного профілю м. Чернігова, олімпіада з французької мови, диплом І ступеня.

15. Гальос Костянтин, учень 10 класу Менської гімназії Менської міської ради, олімпіада з хімії, диплом ІІІ ступеня.

16. Гірченко Дарина, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з французької мови, диплом ІІ ступеня.

17. Герасименко Віталій, учень 10 класу Прилуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7, олімпіада з хімії, диплом ІІІ ступеня.

18. Голодяєва Поліна, учениця 10 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова, олімпіада з економіки, диплом ІІ ступеня.

19. Журман Тетяна, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з французької мови, диплом І ступеня.

20. Кузіна Єлизавета, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з англійської мови, диплом ІІІ ступеня.

21. Кузьменко Альона, учениця 10 класу Чернігівського колегіуму №11, олімпіада з географії, диплом ІІІ ступеня.

22. Ричок Анна, учениця 10 класу Козелецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Козелецької селищної ради, олімпіада з російської мови та літератури, диплом ІІІ ступеня.

23. Шаповаленко Ольга, учениця 10 класу Стольненського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Менської міської ради, олімпіада з біології, диплом І ступеня.

24. Зенченко Анастасія, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвiтньої школи № 2, І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з економіки, диплом ІІІ ступеня.

25. Кабанець Сніжана, учениця 11 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, олімпіада з української мови і літератури, диплом ІІІ ступеня.

26. Кухар Марія, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, олімпіада з французької мови, диплом ІІІ ступеня.

27. Лапко Марія, учениця 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 27, олімпіада з історії, диплом ІІІ ступеня. 4

28. Устименко Євген, учень 11 класу Чорнотицької загальноосвітньої школи I-III ступенів Сосницької селищної ради, олімпіада з хімії, диплом ІІ ступеня.

29. Харченко Анна, учениця 11 класу Чернігівського колегіуму № 11, олімпіада з трудового навчання (технології), диплом ІІІ ступеня.

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

1. Штопко Михайло, учень 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, в секції «Загальна біологія», диплом ІІІ ступеня.

2. Банзерук Анна, учениця 10 класу Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10, в секції «Правознавство», диплом ІІІ ступеня.

3. Дацюк Катерина, учениця 10 класу Семенівської гімназії № 2 Семенівської міської ради, в секції «Мистецтвознавство», диплом ІІІ ступеня. 4. Петросюк Катерина, учениця 10 класу ліцею № 15 м. Чернігова, в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування», диплом ІІІ ступеня.

5. Черняк Єлизавета, учениця 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29, в секції «Медицина», диплом ІІІ ступеня.

6. Аникієнко Вадим, учень 11 класу Сновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Сновської міської ради, в секції «Археологія», диплом ІІ ступеня.

7. Артюх Юлія, учениця 11 класу Козелецької гімназії № 1 Козелецької селищної ради, в секції «Журналістика», диплом ІІІ ступеня.

8. Барвинок Марія, учениця 11 класу ліцею № 15 міста Чернігова, в секції «Ветеринарія та зоотехнія», диплом ІІІ ступеня.

9. Богомолова Анастасія, учениця 11 класу Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Деснянської селищної ради, в секції «Геологія, геохімія та мінералогія», диплом ІІІ ступеня.

10. Кармашов Олександр, учень 11 класу ліцею № 15 м. Чернігова, в секції «Хімія», диплом ІІІ ступеня.

11. Карпенко Дмитро, учень 11 класу Корюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Корюківської міської ради, в секції «Гідрологія», диплом ІІ ступеня. 5

12. Катруха Аліна, учениця 11 класу Бобровицької гімназії, в секції «Літературна творчість», диплом III ступеня.

13. Прищепа Дарина, учениця 11 класу Чернігівського ліцею № 32, в секції «Зарубіжна література», диплом ІІІ ступеня.

14. Прохорова Вікторія, учениця 11 класу Чорнотицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради, в секції «Етнологія», диплом ІІІ ступеня.

15. Руденко Юлія, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, в секції «Англійська мова», диплом ІІ ступеня.

16. Столинець Дмитро, учень 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова, в секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», диплом ІІІ ступеня.

17. Шекула Анастасія, учениця 11 класу Бахмацької гімназії, в секції «Біологія людини», диплом ІІІ ступеня.

 

Здобувачі освіти, які вибороли по дві нагороди

1. Джим Вікторія, учениця 9 класу Держанівського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І–ІІІ ступенів Носівської районної ради, за перемогу в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, диплом ІІІ ступеня; у VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня. 2. Рижова Аліса, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, диплом І ступеня; у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Французька мова», диплом ІІ ступеня.

 

Школярі, які вибороли по три дипломи переможця

1. Дорошенко Анастасія, учениця 10 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, за перемогу в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, диплом ІІ ступеня; у VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня; у III 6 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Українська література», диплом III ступеня;

2. Пупов Нікіта, учень11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова, за перемогу в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, диплом ІІІ ступеня; у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, диплом ІІІ ступеня; у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Мультимедійні системи, навчальні ігри та ігрові програми», диплом ІІ ступеня.

Сім дипломів переможця здобув Нагорний Павло, учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19: - у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України: у секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит», диплом I ступеня; у секції «Математика», диплом II ступеня; у секції «Селекція та генетика», диплом II ступеня; у секції «Електроніка та приладобудування», диплом III ступеня; у секції «Економічна теорія та історія економічної думки», диплом III ступеня; – у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, диплом ІІІ ступеня; – у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, диплом ІІІ ступеня.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Прочитано 739 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative