Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно, і радо показують свої виставкові зали.

«З нагоди свята гостинно відкрив двері музей рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» - розповідає ніжинка  Світлана Булавенко, яка разом із школярами скористалася нагодою відвідати музей. Також Світлана зазначає: “Господар музею, директор Одександр Морозов цілий день проводив численні екскурсії для всіх бажаючих познайомитись зі скарбами Ніжина: рідкісними книгами та щойно відкритою експозицією присвяченою нашому земляку-мореплавцю Юрію Лисянському.

Цілий день, стоячи в черзі на екскурсію, учні різних шкіл та інших навчальних закладів відвідували музей. Діти були в захваті від цікавих розповідей Олександра Морозова, який зміг занурити їх в глибину століть і познайомити з історією книги, з небезпеками подорожі Лисянського та побутом моряків тих часів.

Не зважаючи на велику кількість проведених екскурсій, екскурсовод до кожної групи віднісся дуже уважно, відповів на численні запитання, зумів пробудити в дітях жагу до пригод і подорожей.

 

Довідка:

Музей рідкісної книги імені Г. П. Васильківського — цінне музейне зібрання рідкісних книг і рукописів у місті НіжиніЧернігівської області, що діє на базі бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Це єдиний Музей книги у регіоні, що на високопрофесійному рівні комплектує колекції унікальних старовинних видань XVI — початку ХХ століть, здйснює роботу з їх дослідження, збереження та реставрації.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Музей_рідкісної_книги_імені_Г._П._Васильківського

 

Підготувала Валентина Ващенко,

за матеріалами інтернет - видання «Нежатин» та

вікіпедії (вільної енциклопедії)

 

Прочитано 867 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative