Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Наближається свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей – це День Святого Валентина. Любов - почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання.

Бібліотекарі студентського абонементу вирішили зробити приємне для своїх відвідувачів, а саме запропонувати для перегляду книжкову виставку «Кохання закарбоване в слові». Повірте, такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Адже всі найвідоміші історії про кохання вже багато років живуть на сторінках книжок, які ви із задоволенням зможете переглянути на виставці та дізнатися про їх неймовірні історія кохання.

А ще на Вас чекає багато цікавих несподіванок та маленьких сюрпризів. Працівники бібліотеки у День Валентина запропонують всім бажаючим привітати бібліотеку, взявши участь у акції «Зізнайся бібліотеці в коханні». Привітання та побажання ви зможете залишити на фліпчарті, який згодом перетвориться на велику «валентинку»

Приходьте та занурьтеся в атмосферу свята разом з нами!

Прочитано 423 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative