7–9 листопада 2017 р. на базі історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено VІ Всеукраїнський студентський турнір з історії, участь у якому взяло 44 команди із 16 областей України.

Команда студентів історико-юридичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя посіла ІІІ місце. До її складу входили студенти магістратури ІІ року навчання – Володимир Баров і Анна Донець та студентка-магістрантка І року навчання – Ольга Моціяка.

Значну організаційну підтримку надали ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя О.Г. Самойленко та декан історико-юридичного факультету В.В. Мартиненко. У підготовці до турніру допомагали викладачі факультету Є.М. Луняк, С. А. Лепявко, Є. М. Страшко, П.П. Моціяка та Ю.В. Кузьменко.

Учасники турніру отримали неймовірні емоції та незабутні враження від дводенних інтелектуальних дискусій.

Анна Донець, студентка магістратури

ІІ року навчання