20 січня 2017 року в нашому місті відбулися урочистості з відзначення Дня Соборності України.
У них активну участь взяли ректор університету доцент Самойленко О.Г., заступники деканів з виховної роботи,фахівці соціально-гуманітарного відділу та студенти нашого вузу.
Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому, від якого був вибудований живий ланцюг із учнів шкіл ,студентів медичного коледжу ,училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької та студентів НДУ імені Миколи Гоголя, працівників освіти та міськвиконкому до пам’ятника Тарасу Шевченку,біля якого відбувся урочистий мітинг, покладання квітів та невеличкий концерт силами дітей міста. На мітингу виступили міський голова Анатолій Лінник та ректор університету Олександр Самойленко.

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу