Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

19-20 липня 2023 року представники кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов факультету філології, історії та політико-юридичних наук Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя доценти Євген Плотніков та Вікторія Смелянська взяли участь у міжнародній конференції «Preparing the Next Generation of Ukrainian English Teachers: What We Have Learned and Looking Ahead», організованою МБО «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні» за підтримки Посольства США в Україні.

Викладачі кафедри приєдналися до спільноти освітян із різних закладів вищої освіти України, які обмінялися враженнями від обмінів для викладачів англійської мови педагогічних закладів (квітень-травень 2023) у межах проєкту Professional Development and Exchange for Educators of Preservice English Language Teachers за підтримки посольства США в Україні, обговорили основні проблеми розвитку професійних умінь майбутніх учителів іноземних мов, зокрема досвід упровадження Типової програми «Методика навчання англійської мови», особливості проведення соціально-емоційного та змішаного навчання на заняттях з іноземної мови, державну політику щодо підготовки нового покоління українських вчителів англійської мови тощо. Конференція відзначалася змістовними доповідями та цікавими дискусіями.