Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

27 березня 2024 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя було підведено підсумки конкурсу «Добра справа – шлях до перемоги» (до Всесвітнього дня соціальної роботи), організованого кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи і проведеного протягом березня серед соціально активної учнівської молоді. Було надіслано 27 конкурсних робіт від учнів та вчителів з Чернігівської, Київської, Полтавської областей. Всі учасники були запрошені до університету для отримання сертифікатів, дипломів, подяк та подарунків. Приємно, що серед гостей було і багато випускників кафедри, які приїхали разом зі своїми вихованцями. Ціла делегація на чолі з директором І. Процько завітала з Талалаївського ліцею (Ніжинський район).

Під час зустрічі завідувач кафедри проф. О. Лісовець подякував усім учасникам конкурсу, відмітивши вагомість поширення ідей та практики взаємодопомоги, волонтерства, підтримки, які є надзвичайно важливими в умовах воєнного стану. Було презентовано відеофільм з усіма добрими справами. Керівницею ГО «ЧАС ДЛЯ НАС» Г. Б’янкою, за підтримки якої відбувався цей конкурс, проведено інтерактивні заходи з учнями. А переможцями конкурсу стали: дипломи 1 ступеня – А. Максименко (Ніжинська гімназія №10) і колектив Талалаївського ліцею; дипломи 2 ступеня – Н. Сілівоненко (Досліднянська гімназія Носівської міської ради) О. Науменко (Ніжинська гімназія №17) і учні 9, 11 класів Талалаївського ліцею; дипломи 3 ступеня – Д. Огієнко (Досліднянська гімназія Носівської міської ради), А. Петрів (Васильківський фаховий коледж НАУ), Д. Плошко (Ніжинський обласний педагогічний ліцей).