Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

24.04.2024 року відбулось публічне обговорення проекту освітньої програми Початкова освіта другого (магістерського) рівня НДУ імені Миколи Гоголя. 08.04.2024 року було затверджено державний стандарт вищої освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта галузі знань 01 Освіта/Педагогіка для другого (магістерського) рівня вищої освіти. Попередньо були проведені опитування здобувачів, які навчаються на освітній програмі, випускників, роботодавців, науково-педагогічних працівників, щодо різних аспектів рівня надання та отримання освітніх послуг на даній освітній програмі, також протягом року на електронну пошту гаранта всі охоічі надсилали свої пропозиції, щодо удосконалення освітньої програми. У обговоренні взяли участь викладачі кафедри, викладачі-фахівці з різних ЗВО України, внутрішні та зовнішні стейкхолдери, представники адміністрації.

Серед запрошених фахівців з ЗВО України на обговоренні були присутні:

Акімова Олена Михайлівна - кандидатка педагогічних наук, доцентка, кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту КЗ "Харкувська гуманітарно-педагогічна академія", гарантка освітньої програми Початкова освіта другого магістерського рівня;

Саєнко Юлія Олександрівна - кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри початкової і спеціальної освіти, заступниця директора Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти з навчальної роботи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;

Черненко Галина Миколаївна - кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі, гарантка освітньої програми Початкова освіта другого магістерського рівня.

На зустрічі були присутні роботодавці:

• Ікальчик Антоніна Петрівна - заступниця директорки з навчально-виховної роботи, вчителька початкових класів Ніжинської гімназії №3.;
  • Процько Інна Сергіївна - директорка Талалаївського ліцею, Талалаївської сільської ради, Ніжинського району, Чернігівської області;
  • Несклада Світлана Григорівна – директорка Ніжинської гімназії №13 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Вчителі-практики:

• Павлова Анна Миколаївна - вчителька початкових класів Ніжинської гімназії №3.
  • Ярош Ольга Анатоліївна - вчителька початкових класів Ніжинської гімназії №10.

Представниці студентського самоврядування:

• Кириєнко Ірина В’ячеславівна – голова студентського самоврядування Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • Токар Ірина Сергіївна – голова студентського самоврядування факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Також активну участь брали здобувачі освіти денної та заочної форми, які навчаються на освітній програмі і випускники минулих років.

Робоча група та гарант освітньої програми висловлюють велику вдячність усім, хто долучився до даного процесу. Всі пропозиції заслухані, обговорені і прийняті відповідні рішення.