Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Освітній онлайн-форум, який проходив 28-30 березня 2024 р. "Розвиток soft skills у сучасній школі: інструменти, методики, досвід" зібрав учасників з усієї України від Лабораторія з розвитку критичного мислення Мала академія наук України. У це важко повірити, але онлайн в 1 день відбулося: 7 експрес-виступів, 20 тренінгів; у 2 день: 40 презентацій занять і 17 симуляційних занять, де можна було побути в ролі учня і прокачати свої soft skills; у 3 практичний день учасники з різних куточків України, які в своїй більшості познайомилися на форумі накреативили 12 презентаційних занять за 1 год 30 хв.

Від Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, який виступив партнером форуму взяли участь доцент кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Надія Білоусова, яка разом з колегами-початківцями Семенюк Аллою, Караман Оленою, Петриченко Ольгою, Кирпичевою Наталією і Вірко Вірою представляли на форумі  розробки "Добро в тобі" та "Я обираю чесність" і симуляційне заняття "Рецепти щастя", і здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які були активними учасниками форуму. Чітка продуманість форуму, коли у перший день учасники збагачувалися теоретичним матеріалом від супер експертів, другого дня споглядали шедевральні розробки занять і самі мали змогу побути на уроці в найкращих вчителів-практиків України, третього дня спробувати свої сили під час спільнотворення занять з розвитку soft skills, навіть, якщо до цього ти жодного разу таке не практикував, дали неперевершений результат: 300 учасників, прокачку skills : командну взаємодію, розвиток критичного та креативно мислення, дотримання тайм-менеджменту, відчуття себе лідером і творцем, прокачку комунікативних та презентаційних навичок, відповідальність, упевненість у тому, що ти можеш генерувати купу ідей... а головне 3 дні поспіль бажання вчитися і розвиватися в такі сумбурні часи. Дякуємо команді колег-початківців за креативну, натхненну спільнодію і задоволення від співпраці. Дякуємо Наталії Нагорній за організацію такої мега крутої події, за бажання рухати вперед освіту України! Дякуємо студентам за підтримку і активну участь у форумі!