Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту щиро вітає переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 Менеджмент, здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти!

11-14 березня 2024 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 Менеджмент, в якому взяли участь кращі знавці менеджменту. Умовами олімпіади було передбачено два конкурсні тури:

І тур – теоретичний – оцінка рівня теоретичних знань з навчальних дисциплін «Основи менеджменту», «Теорія економічних знань», «Організаційна психологія», «Менеджмент персоналу», «Маркетинг», «Психологія управлінського спілкування» (комп’ютерне тестування учасників) та аналіз кейсів із практики менеджменту (для оцінки здатності здобувачів мислити на рівні організаційних процесів).

ІІ тур – творчій – «Розробка бізнес-проєкту».

Склад журі був представлений викладачами кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту (доценти Самойленко Олена Володимирівна та Щотка Оксана Петрівна) та кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук (доцент Віра Марина Борисівна).

У ІІ турі для оцінки представлених бізнес-проєктів до складу журі були запрошені стейкхолдери: Андрієць Валентин Дмитрович (директор Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «ЛАКС», радник Ніжинського міського голови з питань волонтерської роботи, підприємництва та медицини), Шкурко Микола Пантелійович (голова Асоціації «Об’єднання підприємств Ніжинщини», генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Просвітньо-виробничо-комерційна фірма «Сяйво»), Жадько Олег Володимирович (начальник Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Ніжинської РВА).

Із початком роботи ІІ туру олімпіади учасників привітав ректор університету Олександр Самойленко, який побажав плідної роботи та успіхів учасникам олімпіади.

Висловлюємо щиру подяку стейкхолдерам за активну участь в оцінюванні представлених бізнес-проєктів:Дорошенко Вікторії Кафе-магазин «Sweet&Home»; Кручка Євгена Етнокомплекс «Сновський»; Лещенка Валерія Міні-пекарня «Сімейна піч».

За результатами проведених І і ІІ турів І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 073 Менеджмент серед здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти переможцями стали:

І місце       Лещенко Валерій (група М-21)

ІІ місце      Кручко Євген (група М-11)

ІІІ місце     Дорошенко Вікторія (група М-11)

Бажаємо подальших наукових здобутків і звершень!