Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

11.05.2023 року на базі Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників був проведений вебінар-практикум на тему: "Використання професійного стандарту "Вихователь закладу дошкільної освіти"". Співорганізатором даного заходу була доцент кафедри дошкільної освіти НДУ імені Миколи Гоголя, гарант освітньої програми 012 Дошкільна освіта другого (магістерського) рівня Аніщук А. М.

Консультант МЦПРПП Левицька Тетяна Михайлівна – організатор заходу, досить детально проаналізувала зміст Стандарту, спільно з учасниками вебінару розглянули загальні та професійні компетентності вихователя закладу дошкільної освіти, звернула увагу присутніх на опис професійних компетентностей вихователя відповідно до кваліфікаційних категорій педагогічних працівників.

Аніщук А. М. детально розкрила умови допуску до роботи за професією, визначені Стандартом, доповнила інформацію про умови присвоєння професійної кваліфікації вихователя працівникам, які мають вищу освіту за іншою спеціальністю галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

Звернула увагу на сучасні вимоги щодо створення розвивального-інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти і на готовності педагогів надавати освітні послуги дітям з особливими потребами. В черговий раз відбулася плідна співпраця з колегами-практиками. Щиро дякуємо за професійне спілкування!