Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

4 січня на кафедрі дошкільної освіти НДУ імені Миколи Гоголя відбулося засідання кафедри спільно з представниками потенційних роботодавців. Запрошені були - спеціаліст І категорії Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області Поливко О. В. та директор ЗДО №17 Ніжинської міської ради Чернігівської області Зозуля А.В.

Порядок денний передбачав обговорення змісту Професійних стандартів «Вихователя закладу дошкільної освіти», «Керівника (директора) закладу дошкільної освіти» та узгодження їх професійних компетентностей з Освітньою програмою спеціальності 012 «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

З детальним аналізом вище зазначених документів виступила гарант Освітньої програми, доцент кафедри дошкільної освіти Аніщук А.М. До обговорення активно долучились доценти Пихтіна Н.П. та Матвієнко С.І. Запрошені колеги Поливко О.В. та Зозуля А.В. коментували внесення змін до освітньої програми, висловлювали свою думку стосовно варіантів, запропонованих гарантом програми та членами кафедри, пропонували свої рекомендації щодо вдосконалення даного освітнього документу. Дякуємо за продуктивну співпрацю, шановні колеги!!!