Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

З 23.12.2022, 24.12.2022, 27.12. 2022 на кафедрі дошкільної освіти НДУ імені Миколи Гоголя в межах підсумкової атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта відбулась спільна робота представників потенційних роботодавців з атестаційною комісією.

До роботи атестаційної комісії були залучені Апанасенко О. В., директор ЗДО (ясла-садок) № 16 «Оленка» Ніжинської міської ради Чернігівської області; Зозуля А.В., директор ЗДО №17 Ніжинської міської ради Чернігівської області; Коренькова Н.М., методист ЗДО №21 Ніжинської міської ради Чернігівської області; Солдатенко Ю. В. методист ЗДО (ясла-садок) № 4 «Казочка» Ніжинської міської ради Чернігівської області та спеціаліст І категорії Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області Поливко О. В.

Здобувачі представили присутнім результати своїх досліджень, продемонстрували високий науковий рівень в процесі їх захисту. Колеги-практики активно долучилися до обговорення досліджень здобувачів разом з атестаційною комісією, зокрема відмітили актуальність тематики студентських робіт, позитивно охарактеризували публічні виступи здобувачів денної форми навчання. Ставили питання, які їх цікавили як фахівців, які безпосередньо займаються практичною діяльністю в сфері дошкільної освіти, давали поради та рекомендації здобувачам, опираючись на власний професійний досвід. Зосереджували увагу атестаційної комісії на актуальності конкретних тем досліджень на сьогодні, зокрема таких: «Особливості використання елементів культури рідного краю у соціалізації дітей передшкільного», «Виховання ініціативності  дошкільників засобами гри», «Педагогічні умови формування пізнавальної активності дітей 5-6 років», «Оптимізація взаємодії ЗДО та сім’ї у вихованні самостійності дітей старшого дошкільного віку», «Формування мовленнєвої компетентності у старших дошкільників засобами казки»,. Також рекомендували врахувати у майбутньому ряд актуальної проблематики сучасного дошкілля в роботі з наступними здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Дякуємо, шановні колеги, за продуктивну роботу!!!

Матеріал підготувала

доцент кафедри дошкільної освіти