Особливий інтерес було зосереджено на питаннях комунікації, довіри, спільної відповідальності за розвиток дитини та ролі вихователя як посередника між сім’єю і закладом дошкільної освіти.
Традиційно на цій зустрічі було зараховано до Спілки випускників і нових випускниць кафедри дошкільної освіти! Щиро дякуємо вам, дорогі колеги!!! Радіємо співпраці з новими учасниками нашої спільноти!!!
Такі зустрічі в межах Спілки випускників є важливою платформою для професійного зростання, підтримки зв’язку між поколіннями випускників та розвитку фахової спільноти кафедри дошкільної освіти НДУ ім. Миколи Гоголя!
Щиро дякуємо всім учасникам і спікерам, Мартиновій І.Е., Вихор С.А., Бойко Л.О., за активну позицію, відкритість до діалогу, тісну співпрацю та готовність ділитися цінним досвідом!
Допис підготувала
відповідальна за роботу Спілки випускників,
доцент Оксана Лісовець














