Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

18.04.2024 р. у контексті вивчення навчальної дисципліни «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва», здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, спеціальності 012 Дошкільна освіта, групи ДО-31, разом із куратором та викладачем означеної дисципліни Пісоцькою Л.  М. відвідали заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) у середній групі «Бджілка» (вихователь вищої категорії Науменко Людмила Михайлівна) закладу дошкільної освіти №7 «Дзвіночок» (директор Волосок Тетяна Миколаївна).

Це незабутня зустріч, практичний зразок для майбутніх фахівців дошкільної галузі того, як попри складнощі, зумовлені проблемами у країні, не втрачати найціннішого і важливого у педагогічній професії вихователя – любові та трепетного ставлення до вихованців і своєї роботи.

Вихователь проводила заняття із предметного малювання на тему «Квітуче дерево». Вона повідомила здобувачам мету діяльності, розкрила основні аспекти її змісту.

Вихованці із цікавістю слухали педагога та виконували завдання, а дівчата-здобувачки з захопленням спостерігали за всім, що відбувалося на занятті та співвідносили свої знання, отримані під час вивчення навчальної дисципліни мистецького спрямування, із зразками практичного досвіду вихователя.

Дякуємо педагогічному колективу ЗДО №7 «Дзвіночок», а зокрема директору Волосок Т. М., вихователю Науменко Л. М. за відкритість, щирість, готовність до співпраці. Успіхів усім Вам у професії. Миру та благополуччя.

Допис підготувала, ст. викл. кафедри дошкільної освіти Людмила Пісоцька