Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Продовжується діяльність студентів 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» в межах впровадження освітньої компоненти «Педагогіка гри в закладах дошкільної освіти», що здійснюється відповідно до Наказу МОН України №1235 від 11.10.2023.

З ініціативи та фасилітування викладача, майбутні вихователі з задоволенням занурюються в творчий процес засвоєння, відтворення та застосування гри як різноманіття інноваційних інструментів в сучасному ЗДО.

Аналітичні роздуми, різноманітні активності, до яких залучаються студенти та презентують ігровий підхід до взаємодії з дітьми через основні характеристики гри як радісної, значущої, активної, мотивуючої, соціальної діяльності, відкривають перед майбутніми вихователями можливості дизайн-мислення, творчого та критичного мислення дітей, організації їх дослідницької і проєктної діяльності.

Потенціал інших організаційно-педагогічних можливостей гри через моделювання освітнього простору ЗДО, професійний саморозвиток педагога, партнерську взаємодію професійної спільноти та інших ефективних інструментів - важливі для студентів, у яких попереду – педагогічна практика в ЗДО влітку, де сформовані фахові компетенції можна буде застосувати і перевірити їх ефективність.

Тож маємо цікавий досвід! Викладачі – професійної підготовки майбутніх вихователів, студенти – сучасний інструментарій взаємодії з дітьми засобами гри!

Ніна Пихтіна – доцент кафедри дошкільної освіти