Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Початок 2023-24 навчального року для кафедри дошкільної освіти розпочався підвищенням професійної майстерності. 28 та 29 серпня 2023 року доценти кафедри Пихтіна Н.П. та Лісовець О.В. взяли участь у координаційній зустрічі-тренінгу для представників закладів, які впроваджуватимуть навчальні дисципліни та спецкурси «Гра у закладах дошкільної освіти: цілісний погляд, системний підхід», та «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти в освітньо-професійній програмі за спеціальністю «Дошкільна освіта»

Тренінг відбувся у місті Києві в дружньому освітянському колі між представниками 53-х освітніх закладів України. Щільний графік роботи та різноманіття активностей для учасників тренінгу: ресурсна скринька, хмаринка асоціацій, плей-портфоліо, чарівний мішечок, різноманітні психотехнічні ігри та вправи.

Гра як активність та її роль у соціально-емоційному навчанні дітей. Програма «Веселі друзі» та її педагогічні можливості у розвитку навичок дошкільників відповідно до 5 основ соціально-емоційного навчання (СЕН): самоусвідомлення, самоконтроль, суспільна свідомість, соціальні навички, відповідальне прийняття рішень.

Агентність як базова якість та здатність дитини до цілепокладання, рефлексії, дії, можливостей впливати на конструктивні зміни в оточенні. Сфери розвитку дитини засобами гри: активна, соціальна, когнітивна, фізична, емоційна та роль педагога-фасилітатора у цьому процесі.

Ці та інші питання розглядались, обговорювались, програвались учасниками тренінгу в межах навчання. Актуальні ідеї, активності-інновації, цікавий досвід допоможуть нам, викладачам, у формуванні у майбутніх вихователів відповідних професійних компетентностей щодо використання гри як засобу соціально-емоційного навчання дошкільників!

Щиро вдячні керівниці освітніх ініціатив the LEGO Foundation в Україні Оксані Ромі, координаторці Оксані Левандовській та усім тренеркам навчального тренінгу за професійний підхід до організації і його  проведення, за ґрунтовні рекомендації та навчально-методичну літературу!

Доценти кафедри дошкільної освіти Ніна Пихтіна, Оксана Лісовець