Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

«Розвійтеся з вітром, листочки зів'ялі…» - ці  рядки з найвідомішої збірки ліричних поезій видатного українського поета і письменника Івана Франка, стали назвою літературно-мистецького вечора, який провели 9 листопада працівники бібліотеки разом з кафедрою української літератури (канд. філ. наук, доцент Капленко О. М.) у рамках тижня української писемності та мови для студентів 3 курсу філологічного факультету.

Під час заходу чарівна ведуча ,  бібліотекар Строй В.Г. розповіла присутнім про кохання Івана Франка, найпотужнішого почуття, яке може жити в душі кожної людини. Через поезію Франкового   «Зів’ялого листя» та ліричну пісню на його тексти бібліотекарі та студенти намагалися створити в залі  атмосферу душевної доброти і невимушеності, а ще залучити усіх присутніх до спогадів про безтурботне дитинство та найкращі миті кохання. Без перебільшення для всіх стала насолодою міні-вистава «І кохання теж…» студентів театральної студії «Ганц Кюхельгартен» , яка в котрий раз продемонструвала високий клас театрального мистецтва.

Дуже приємно, що на вечір завітав декан філологічного факультету, Забарний Олександр Вадимович, який подарував радість своїм поетичним словом.

Осінь... За вікном накрапає сумний дощ, холодний вітерець обриває з дерев зів’ялі листочки,  але сподіваємось, що в душі кожного присутнього залишилося тепло та затишок, мелодія кохання,  мелодія невмирущого Франкового слова.

Завідувач відділу обслуговування Осіпова Галина.