Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

5 жовтня 2016 року в картинній галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася довгоочікувана непересічна подія: презентація альбому «Старі майстри. Картинна галерея Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя».

Це альбом – результат кропіткої творчої праці колективу людей, яким небайдужі ідеали Краси, Добра та Істини. Над створенням прекрасного працювали талановиті фотохудожники Ярослав Зінченко та Михайло Михайленко, майстер комп’ютерної верстки та дизайну Анна Лебедєва, перекладачі Валентина Сливка та Іван Харитонов та упорядники Віталіна Скороход і Анна Парубець.

Особливу подяку висловлюємо Кулічу Валерію Петровичу, голові Чернігівської обласної державної адміністрації, Самойленку Олександру Григоровичу, ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Ковтун Аллі Юріївні, депутату Чернігівської обласної ради та Бойку Олександру Дмитровичу, першому проректору університету за допомогу у виданні даного альбому.

Презентація відбувалась як невимушена розмова друзів про Прекрасне, де поєднувалися живопис, музика та поезія.

Галерея зображень