Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

Сумського державного університету

ОГОЛОШУЄ НАБІР

громадян України (чоловіків і жінок), які мають або здобувають вищу освіту за ОКР не нижче «бакалавр» на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в 2020 році

Військово-облікові спеціальності:

• Бойове застосування військових частин і підрозділів озброєних комплексами тактичних ракет
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів самохідної артилерії
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів протитанкових керованих ракетних комплексів
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів артилерійської розвідки

Військова підготовка проводиться як за кошти фізичних осіб так і за кошти Державного бюджету.

Термін навчання – 2 роки (4 семестри)  у строк від одного до двох тижнів поточного семестру на базі КВП СумДУ та за змішаною(дистанційною) формою навчання (індивідуальним графіком).

Громадянам, які здобули вищу освіту за ОКР не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та  атестовані до офіцерського складу, присвоюється  військове звання офіцера запасу (молодший лейтенант). Після отримання звання за власним бажанням можна працевлаштуватись для проходження військової служби на посадах офіцерського складу в підрозділах ЗС України та інших військових формувань( МВСУ, НПУ, ДСНСУ, ДПСУ, СБУ та ін..)

Згідно ст.17 (абзац 5, частини 8 статті) Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу» в редакції Закону №161-IX від 03.10.2019, громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти,  надається відстрочка від призову на строкову військову службу на весь період проведення військової підготовки та на строк, що триває від завершення такої підготовки до присвоєння громадянину України первинного військового звання офіцерського складу.

З усіх питань щодо вступних випробувань та порядку проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу на КВП СумДУ звертатись за адресою:

м.Ніжин, вул.Графська, 2

НДУ імені Миколи Гоголя,новий корпус, к.218