Go to English

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
Сумський державний університет

Кафедра військової підготовки оголошує конкурсний набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в 2019 році

Перелік військово-облікових спеціальностей, за якими проводиться військова підготовка за програмою офіцерів запасу:

1.Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії.
2.Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів самохідної артилерії.
3.Бойове застосування військових частин і підрозділів протитанкових керованих ракетних комплексів.
4.Бойове застосування військових частин і підрозділів артилерійської розвідки.
5.Бойове застосування військових частин і підрозділів озброєних комплексами тактичних ракет.

До вступних випробувань допускаються громадяни України, які мають або здобудуть освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (станомна липень 2021 року) всіх форм навчання, придатні до військової служби за станом здоров'я та морально-діловими якостями.

Зарахування громадян для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Громадяни можуть проходити військову підготовку за державним замовленням за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на утримання Збройних Сил України, або за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов'язані з військовою підготовкою (за контрактом).

Військова підготовка громадян проводиться на навчально-матеріальній базі КВП СумДУ протягом 2-ох років навчання (4 семестри) та комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово - професійної підготовки (3 тижні після першого року навчання) і 30-ти добового навчального збору (після другого року навчання) на базі військових частин.

Громадянам, які пройшли повний курс військової підготовки, склали випускний екзамен та Військову присягу, атестовані до офіцерського складу, присвоюється первинне військове звання молодшого лейтенанта запасу.

З усіх питань щодо вступних випробувань та порядку проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу на КВП СумДУ звертатись за адресою:

м.Ніжин, вул.Графська,2
НДУ імені Миколи Гоголя,новий корпус, к.218