Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

9 червня представники Міністерства освіти і науки, Британської Ради в Україні, педагогічних університетів під час презентації спільного «Шкільний вчитель нового покоління» обговорили, якою має бути нова школа і яка роль вчителя у майбутній школі.

У 2016/2017 навчальному році до цього програмного курсу приєднаються 11 університетів, в тому числі Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, який продовжить пілотний проект у 2018-2019 роках для забезпечення безперервного досвіду.
Сьогодні особливої уваги потребує ланка в системі вищої освіти – підготовка вчителя. За словами заступника Міністра Павла Хобзея, університети мають академічну автономію, що дає їм можливість запроваджувати програми, не чекати певної вказівки зверху. Вищі навчальні заклади можуть використати у підготовці вчителів допомогу і напрацювання міжнародних організацій. Саме тому проект «Шкільний вчитель нового покоління», напрацьований практиками і міжнародними експертами Британської Ради, має вирішити питання здобуття педагогічного фаху та підготовки нового вчителя, який здатний вирішувати завдання школи.
Викладачі розробили типову програму підготовки вчителів англійської мови «Методика навчання англійської мови». «Метою цієї нової програми – є підготовка студентів, які хочуть стати вчителями англійською мови, таким чином, щоб від самого початку свого навчання вони керувалися комунікативним підходом, що дає можливість використовувати більше часу на практику іноземної мови, а не аудиторної теорії», - пояснив Пол Кім, Директор навчального центру Британської Ради в Україні.

По матеріалам сайту http://mon.gov.ua/