Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Великдень в українській родині – свято особливе, воно знаменує багато різних родинних традицій, а ще – це одне з найбільших релігійних свят в Україні.

Запрошуємо усіх користувачів нашої бібліотеки відвідати книжково-ілюстративну виставку-інсталяцію «Великодні мотиви», яка демонструється в читальному залі №2.

Відвідувачі виставки зможуть ознайомитися із книгами українських етнографів, які висвітлюють походження свята та народні традиції, національні особливості українських Великодніх свят.

Широко представлені колу читачів бібліотеки книжки з історії виникнення писанок, їх символіки, кольорів, орнаментів та звичаїв, пов’язаних з писанками.

Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати іншим поколінням, щоб не переривався зв’язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам’ять нашого народу.

Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю мир, віру, надію і любов.