Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Щовесни, протягом понад двадцять років поспіль, в Україні проводиться юнацько-молодіжний турнір обдарованих музикантів. І в нинішньому, 2024 році ХХІ Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка радо приймає учасників з різних регіонів України та зарубіжжя.

Днями, у форматі онлайн, відбулося урочисте відкриття конкурсу, в якому взяли участь представники оргкомітету, художньої ради, журі, а також учасники та їхні наставники.

До аудиторії звернулися:

• доцент Олександр Самойленко – Почесний президент конкурсу, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • професор Максим Тимошенко – голова журі конкурсу, ректор Національної музичної академії України імені П.  І. Чайковського;
  • професор Петро Андрійчук – голова Національної всеукраїнської музичної спілки, член художньої ради конкурсу;
  • доцент Олена Кавунник – український музикознавець, краєзнавець, представник художньої ради конкурсу;
  • доцент Юрій Дворник – керівник навчально-наукової лабораторії мистецької освіти та виконавства імені О. Я. Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Від Оргкомітету та журі,  до складу якого увійшли відомі в Україні та Європі музиканти, були озвучені вітальні слова до всіх конкурсантів –  талановитих,  працелюбних, нескорених молодих митців!

Спікери наголосили на тому, що з 2002 року команда фанатично відданих музиці професіоналів – викладачів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Національної музичної академії України імені П.  І. Чайковського спільними зусиллями просуває головну ідею юніорського змагання: збереження та розвиток української музичної культури в ім’я ствердження нашої Національної ідентичності.

Всім конкурсантам та організаторам побажали плідної й натхненної співпраці заради Перемоги та Миру в Україні!

Людмила Шумська – заслужений діяч мистецтв України,

професор,