Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

10 червня 2023 року в межах проєкту «Територія N без насильства», який реалізується за співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» в музеї-лабораторії "Homo Sovieticus" Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя була проведена інтерактивна лекція "Пережитки радянського у повсякденному житті української жінки".

Наша лекторка – Юлія Кузьменко, начальник сектору інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради, кандидат історичних наук, доцент кафедри політології, права та філософії, голова ГО МІСТО Н , випускниця 21 Академії жіночого лідерства.

Були обговоренні стереотипи ставлення до жінок та чоловіків, які були сформовані часом. Міфи, як поширені хибні уявлення, які заважають запобіганню домашнього насильства та насильства за ознакою статі:
- жіночі практики виживання в умовах соціальних потрясінь;
- проблема жіночого рівноправ'я: чи відбулася після революції справжня емансипація жінки?
- як змінилися гендерні ролі в радянському суспільстві?
- особливості шлюбно-сімейних відносин та ще багато різних та цікавих фактів з історії.

Розвінчання міфів як звільнення від хибних уявлень чи перший крок до покращення стосунків з партнером(кою).

Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій ініціативі, належать авторкам і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA або ГО «Інноваційні соціальні рішення».

теги