Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

7 червня 2023 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся семінар-нарада за участі керівництва університетів-партнерів - НУ «Чернігівська політехніка», Державного університету економіки та технологій (ДУЕТ, Кривий Ріг) і Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, та керівників Чернігівського обласного та міського управлінь освіти та науки.

«Ми прагнемо, щоб кожен мав можливість обрати власну освітню карту свого кар’єрного росту та вдосконалював себе протягом усього життя», – зазначив у вступному слові під час презентації в.о. ректора ДУЕТ Андрій Шайкан.

Керівники закладів Чернігівщини позитивно оцінили розробку колег, яка вже пройшла апробацію в Кривому Розі та висловили готовність щодо участі в її реалізації в закладах освіти Чернігова та Ніжина.