Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

4 травня в читальному залі Гоголівського корпусу відбулася профорієнтаційна зустріч кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з студентами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Полковник, начальник кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського Камалов Євген Віталійович розповів, що навчання здійснюється методом «військового дня»: без відриву від основного місця навчання й роботи. Крім того, за 2 роки можна отримати звання офіцера запасу.

Він зазначив, що навчання на кафедрі здійснюється за 11 віськово-обліковими спеціальностями:
• організація продовольчого, речового, шкіперського і торгівельно-побутового забезпечення;
• математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем захисту інформації та кібернетичної безпеки;
• застосування інженерних, дорожньо-будівельних та місто-будівельно них підрозділів;
• застосування механізованих підрозділів;
• застосування інженерно-технічних підрозділів;
• організація пожежної безпеки;
• організація морально-психологічного забезпечення;
• застосування десантно-штурмових підрозділів;
• застосування з'єднань військових частин і підрозділів морської піхоти;
• застосування військових частин і підрозділів протитанкових керованих ракетних комплексів (ПТКРК).

Ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доцент Олександр Самойленко зауважив, що це чудова нагода для того, щоб здобути військове знання ще під час навчання в Гоголівському виші.