Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Цього року НДУ імені Миколи Гоголя став одним із переможців першого конкурсу проектів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education) програми Еразмус+. У складі міжнародного консорціуму 10 університетів наш університет виконуватиме проект «Програма підготовки Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями» (в оригіналі назва виглядає так «Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-neighbouring countries with different traditions» або коротко – GeSt). Очолює роботу консорціуму Університет Витовта Великого (місто Каунас, Литва).

До складу консорціуму також входять два європейські університети - Центральноєвропейський університет (Будапешт, Угорщина) та Університет Аристотеля (Салоники, Греція); три українські університети – Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; два університети з Тунісу – Університет міста Маноуба та Університет міста Соуссе; та два університети з Марокко -Universite Sidi Mohammed Ben Abdellah (місто Фес) та The Sultan Moulay Slimane University (місто Бені Мелаль). Загальна сума гранту для консорціуму складає 930 тисяч €.

Основне завдання проекту - підготовка та відкриття спеціалізації Гендерні Студії на різних магістерських програмах у семи університетах країн-сусідів ЄС за фахової та організаційної допомоги трьох університетів з ЄС.

З 11 по 12 грудня 2015 р. у м. Каунас під керівництвом координатора проекту професора Наталії Мажеікіене відбулася перша координаційна нарада відповідальних виконавців проекту від кожного університету. У нараді брали участь також співробітники проектного відділу та фахівці з гендерних проблем університету Витовта Великого. Під час зустрічі обговорювались основні положення партнерських угод, вирішувались деякі організаційні питання та планувались перші кроки виконання проекту. Зустріч проходила в атмосфері взаємного порозуміння та була дуже плідною.

Відділ міжнародних зв’язків

Прочитано 1739 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative