Go to English

Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Контакти

Цього року НДУ імені Миколи Гоголя став одним із переможців першого конкурсу проектів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education) програми Еразмус+. У складі міжнародного консорціуму 10 університетів наш університет виконуватиме проект «Програма підготовки Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями» (в оригіналі назва виглядає так «Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-neighbouring countries with different traditions» або коротко – GeSt). Очолює роботу консорціуму Університет Витовта Великого (місто Каунас, Литва).

До складу консорціуму також входять два європейські університети - Центральноєвропейський університет (Будапешт, Угорщина) та Університет Аристотеля (Салоники, Греція); три українські університети – Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; два університети з Тунісу – Університет міста Маноуба та Університет міста Соуссе; та два університети з Марокко -Universite Sidi Mohammed Ben Abdellah (місто Фес) та The Sultan Moulay Slimane University (місто Бені Мелаль). Загальна сума гранту для консорціуму складає 930 тисяч €.

Основне завдання проекту - підготовка та відкриття спеціалізації Гендерні Студії на різних магістерських програмах у семи університетах країн-сусідів ЄС за фахової та організаційної допомоги трьох університетів з ЄС.

З 11 по 12 грудня 2015 р. у м. Каунас під керівництвом координатора проекту професора Наталії Мажеікіене відбулася перша координаційна нарада відповідальних виконавців проекту від кожного університету. У нараді брали участь також співробітники проектного відділу та фахівці з гендерних проблем університету Витовта Великого. Під час зустрічі обговорювались основні положення партнерських угод, вирішувались деякі організаційні питання та планувались перші кроки виконання проекту. Зустріч проходила в атмосфері взаємного порозуміння та була дуже плідною.

Відділ міжнародних зв’язків

Прочитано 998 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative