Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

теплій атмосфері старого корпусу ректор університету Олександр Самойленко, начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіна Скороход та голова Профкому студентів Сергій Іванюк вітали студентів зі святом.

У своїй промові Олександр Григорович відзначив важливість вищої освіти у сучасності, особливо в час, коли наша країна бореться за своє вільне та освічене майбутнє.

Також за високі досягнення у навчанні, ініціативність, активну участь у громадській роботі університету грамоти від ректора отримали більше 50 студентів. За популяризацію вишу серед молоді та активну участь у громадському житті університету голова Профкому студентів та начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції нагородили подяками найактивніших студентів.

Також подяками комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України було нагороджено:

• ректора Ніжинського університету Олександра Самойленка;
  • начальницю відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіну Скороход;
  • доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії Олександра Пархоменка;
  • старшого викладача кафедри музичної педагогіки та хореографії Анну Сірякову
  • провідного фахівця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Дениса Коваля.

Голова Профкому студентів Сергій Іванюк був нагороджений нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер».

На урочистостях своїм музичним талантом додали яскравості заходу Вікторія Сивокінь, Толстоліс Валерія, Демидов Дмитро та Вячеслав Кланюк, які у нестандартній манері виконали пісню «Старі фотографії». Голова студентської ради Ірина Кириєнко у своїй промові підкреслила, що у студентів є два свята: день студента і кожен день. Адже справжній студент це не той, хто просто вступив до навчального закладу, це той, хто зміг відчути на собі студентське життя в повній мірі.
Дякуємо нашим захисникам, що роблять усе для того, щоб наші студенти здобували гідну освіту, творчо розвивалися, а головне жили.
Слава Україні!