Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

2 листопада у стінах Ніжинського державного університету відбувся великий благодійний концерт команд телевізійної Ліги Сміху, а саме: Північний централ (Чернігівщина), ДЗНП (Ніжин) та СМТ (Полтава) . Ведучою була зірка Ліги Сміху Анастасія Ткаченко (команда "Моя провінція").

Протягом двох годин переповнена актова зала НДУ отримувала задоволення від чудового гумору і цим же допомогла нашим ЗСУ

Прибуток від концерту склав 47172 грн! Кошти будуть доплюсовані до прибутків від інших заходів, що проходили у Ніжинському університеті у рамках акції "НДУ для ЗСУ"

Що саме і для якого підрозділу буде закуплено ми звичайно же відзвітуємо!

А зараз хотілося б подякувати всім причетним до дійства! Спасибі командам Ліги Сміху, що відгукнулися на пропозицію провести благодійний концерт! Усі ви не тільки допомагаєте у такий складний час піднімати настрій, а й нищити ворога
Дякуємо за підтримку ректору університету Самойленку Олександру! Відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції. Дякуємо Профкому студентів та творчому об'єднанню #naStile.

За технічну підтримку концерта ми дякуємо Master Dj.

І звичайно ж, ВЕЛИКА дяка всім тим, хто відвідав концерт! Саме ви наблизили нашу ВЕЛИКУ перемогу!
Слава Україні