Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Щороку, в першу неділю жовтня відзначається свято освітян! Свято всіх, хто передає свої знання, свій досвід, свою енергію в молоді голови школярів і студентів...

От і працівники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя знову чули слова вдячності, щирі посмішки та гучні оплески! 29 вересня, напередодні Дня працівників освіти, в актовій залі Гоголівського корпусу вітали викладачів та співробітників. Святковий концерт розпочався виконанням гімну студентства Gaudeamus молодіжним хором "Світич", протягом концерту вони радували присутніх виконанням пісень, особливо радушно освітянська публіка зустріла пісню "Ой у лузі червона калина" в класичному народному виконанні. Гра на акордеоні та танець зразкового хореографічного колективу "Забава" додали мистецьких фарб та зачарували присутніх. Після закінчення концертної частини почалося урочисте вручення Подяк, як відзнака праці на викладацькій ниві. Дві години присвячені тим, хто віддає своє життя університету швидко добігли кінця, а це значить, що потрібно не забувати кожного дня дякувати тим, хто працює на майбутнє України. На майбутнє усього світу! Зі святом, дорогі колеги!
Наснаги, мудрості та миру нам усім!

Галерея зображень