Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Українським науковцям до кінця 2022 року надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів, які доступні в межах проєкту Research4Life. Це інформаційна платформа, що надає доступ до колекцій академічних та рецензованих матеріалів з питань інтелектуальної власності та науково-технічної інформації (ARDI), медицини та охорони здоров’я (Hinari), сільського господарства (AGORA), навколишнього середовища та прикладних наук (OARE), дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін. (GOALI).
Доступ надається студентам, викладачам та співробітникам Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на умовах ліцензійної угоди. Для отримання реквізитів для входу на ресурс просимо уважно ознайомитися з умовами використання матеріалів та заповнити відповідну форму за посиланням