Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

3 травня 2022 року в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM відбулося пленарне засідання звітної наукової конференції викладачів університету за 2021 рік. Зі вступним словом виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.ф.-м.н., проф. Мельничук О. В. і окреслив основні наукові здобутки університету у 2021 році.

З цікавими доповідями і презентаціями результати науково-дослідної роботи представили: асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Б’янка Г. Г. «Значення волонтерської діяльності для суспільства в умовах відкритої військової агресії російської федерації щодо України»; кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології Пасічник С. В. «Дослідження стану популяцій деяких видів тварин, занесених до Червоної Книги України згідно нового переліку від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України»; кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Михайлова О. І. «Психологічні особливості стресу та посттравматичних порушень як наслідок пережитої травматичної події».

Секційні засідання відбудуться за кафедральними планами.