Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Дорогі пані Онищенко і Бобрик!

Яка радісна несподіванка була отримати Ваше послання! Аж не вірится, що за таких обставин хтось ще може творчо працювати!

Ми всі сидимо при комп’ютерах і телевізорах майже цілу добу і знаємо, що «більшовики» виправляють у Чернігові, тому отримати «Український Дім» була така несподіванка. Дуже дякую!

Сьогодні, властиво то вже було вчора, на телебаченні показували дуже цікаву розмову міністра Кулеби (прекрасно володіє англійською мовою) з американським журналістом, яка закінчилася питанням: чи Україна проміняє частину території за мир. Відповідь була, що з територією України, торгівлі не буде. Тоді журналіст спитався, чи це означає, що можуть бути тільки дві можливості: війну виграє Росія або Україна. А той відповів: «Ні, можливість тільки одна: війну виграє Україна».

Дай Боже!

Бажаю скорої перемоги, ваша

Мирослава Гец (Канада)

Доброго дня, пані Даріє!

Дякую щиро за великодній випуск часопису! Переказуйте, прошу, вітання Надії Петрівні.

Хай ласка Божа пребуде з Україною і всіма нами!

Дай Боже Перемоги і миру!

З повагою – Олена О’Лір (Київ)

теги