Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

29 січня – день знаменний для всіх українців! День пам'яті, гордості і шани нашим славетним землякам, котрі більше століття тому поклали своє життя задля нашого майбутнього.  Сьогодні наш обов'язок і справа честі вшанувати пам'ять цих юних героїв…
  Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, під час заходів на честь пам'яті  Героїв Крут,  цього року представляли: ректор університету Олександр Самойленко, керуючий справами університету Станіслав Зінченко, начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход, працівники університету та студенти, що здійснювали екскурсійну програму під керівництвом голови профкому співробітників університету Олексія Лейберова.
 Біля монументу битви під Крутами відбулось урочисте покладання квітів, поминальна молебень, урочисті промови адміністрації та громадськості області.
«Краще померти за волю, ніж жити рабами» - цей заповіт з тих буремних років і до сьогодні прописаний у наших серцях!