Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

Майже 20 років працює на кафедрі вокально-хорової майстерності кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Раструба – одна з кращих випускниць Навчально-наукового інституту мистецтв: дивовижна працездатність, відповідальність, постійне прагнення до інноваційних методів викладання, пошук оригінальних психолого-педагогічних технологій – ці її найважливіші особистісні якості. Науково-методична діяльність вдало поєднується з творчою – Т. Раструба є диригентом-хормейстером Молодіжного хору «Світич», веде клас студентів з хорового диригування, викладає фахові лекційні курси, багато років поспіль очолювала хор студентів заочного відділення.

Нині, в умовах пандемічних обмежень, як і всі викладачі ННІ мистецтв, Т. Раструба залучає своїх вихованців до творчості шляхом участі у Міжнародних дистанційних конкурсах. І результатом такого підходу є численні дипломи, що свідчать про високий професійний рівень підготовки учасників.

12.12.2021 року у Празі відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс «Mikulašskй hvězdy 2021» (Миколаївські зірки), організатором якого є кампанія OREA FEST, а головою оргкомітету – заслужений професор, музикант та композитор Jiří Hroněk. Конкурс проводився за підтримки Міністерства культури та сприяння головного управління культури міста Прага, Чеська Республіка, а учасниками його стали 1300 юних музикантів з 10 країн. Основною метою цього українсько-чеського проєкту стало виявлення та підтримка талановитої молоді, а завданнями – зміцнення міжнародних культурних зв’язків і розвиток творчої співпраці, збереження та примноження культурного потенціалу держав, популяризація різних напрямів і жанрів національних музичних культур.

Студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – учні Т. В. Раструби здобули призові місця на конкурсі «Mikulašskй hvězdy 2021» в номінації «Диригування»:

-   Шарапат Дмитро (III курс, спеціальність 014 Середня освіта (музичне мистецтво) – Диплом лауреата II ступеня;

-   Дорош Катерина (III курс, спеціальність 025 «Музичне мистецтво») – Диплом лауреата II ступеня;

-   Денисенко Марина (I курс, спеціальність 025 «Музичне мистецтво») – Диплом лауреата II ступеня.

У програмі конкурсних виступів також брали участь концертмейстери: Сінєльнікова Ольга Олександрівна та Кульбака Алла Миколаївна.

І це один цікавий мистецький онлайн-форум відбувся 16-19 грудня 2021 року у Франції (м. Париж): Міжнародний багатожанровий дистанційний конкурс «INTERNATIONAL COMPETITION – CHRISTMAS MIRACLE 2021 – 2TOURS», зорганізований культурним центром та відділом культури Парижу.

У номінації «Диригування» студентка I курсу Марина Денисенко (спеціальність 025 «Музичне мистецтво»)  стала лауреатом II ступеня. Концертмейстер – Сінєльнікова Ольга Олександрівна.

Вітаємо доцента Тетяну Раструбу та її вихованців – лауреатів й зичимо нових творчих досягнень, які прославляють Ніжинську вищу школу на міжнародному рівні!

Прес-центр ННІМ