Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

9 листопада до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва міський голова Ніжина Олександр Кодола привітав працівників галузі.

Почесною грамотою Ніжинської міської ради було відзначено Миколу Шумського, завідувача кафедри інструментально-виконавської підготовки, народного артиста України, професора та Олександра Пархоменка, доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії, кандидата педагогічних наук.
Грамотами Ніжинської міської ради було нагороджено Людмилу Шумську, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри вокально-хорової майстерності; Людмилу Костенко, завідувача кафедри вокально-хорової майстерності, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора та Івана Кедуна, кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин. Грамотою Виконавчого комітету Ніжинської міської ради нагороджено Сірякову Ганну Вікторівну, старшого викладача кафедри музичної педагогіки та хореографії.

Подяки міського голови отримали Галина Осипова, завідувач відділу обслуговування та зберігання фондів; Сергій Іванюк, голова первинної профспілкової організації студентів, фахівець соціально-гуманітарного відділу та Любов Пархоменко, викладач кафедри вокально-хорової майстерності.
Вітаємо наших колег з відзнаками та бажаємо вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!