Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

У рамках викладацької практики здобувачами вищої освіти 2-го магістерського рівня навчання для студентів-географів 1-го бакалаврського рівня навчання були проведені цікаві, змістовні, наповнені позитивними емоціями заходи.

29 жовтня 2021 року відбувся брейн-ринг, що був проведений здобувачами вищої освіти 2-го магістерського рівня навчання спеціальностей 103 Науки про Землю та 106 Географія. Гра складалася із 7 раундів, в яких команди третього та четвертого курсів не лише змагалися між собою, а й продемонстрували своє захоплення географією, вміння працювати в команді, активність.

3 листопада 2021 року знову мали нагоду позмагатися студенти-географи. Цього разу змагання у формі брейн-рингу були проведені здобувачами вищої освіти 2 магістерського рівня навчання спеціальності 014.07 Середня освіта. Географія на платформі ZOOM. Для учасників гри були створені кімнати, де вони могли формувати свої відповіді на завдання. Швидко проминули змагання, а позитивні емоції залишаться іще надовго.

Дякуємо за проведений захід.