Публічні закупівлі

У ході виконання нагляду за земельними роботами по вулиці Гоголя, співробітники Археологічної лабораторії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя зафіксували чергові підвальні приміщення. Під час обстеження зафіксовано 2 приміщення розмірами 7х9 та 3х7 м зі склепінним перекриттям. Вхід до них був раніше завалений під час спорудження пам'ятника, що нині прикрашає сквер Юрія Лисянського. У ході вивчення встановлено, що з високою вірогідністю це рештки колишньої будівлі ніжинського повітового земського зібрання. Команда університетських археологів протягом кількох років зафіксувала вже четвертий комплекс старовинних підземних споруд Ніжина, відновлюючи його багатостолітню історію.