Вибори ректора 2021

Цього року студія «ВІАТЕЛ» виграла грант Українського культурного фонду на здійснення телевізійного проєкту документальних фільмів «Гра долі». Сезон 2021». Це короткометражні історії приватного життя видатних людей, які народилися в Україні або залишили значний внесок у культурну спадщину України і світу.

Один із героїв серіалу «Гра долі» – Микола Гоголь. Фільм буде продемонстрований восени нинішнього року на «5 каналі» і викладений на YouTube-канал «Гра долі» у вільному доступі.

Так як доля Миколи Гоголя немислима без Ніжина, 21-22 серпня знімальна студія завітала до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, де пройшли зйомки про життя та навчання Гоголя у Ніжинській вищій школі.

З нетерпінням чекаємо на фільм про Гоголя та презентацію у стінах Гоголівського вишу!