Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Цього року студія «ВІАТЕЛ» виграла грант Українського культурного фонду на здійснення телевізійного проєкту документальних фільмів «Гра долі». Сезон 2021». Це короткометражні історії приватного життя видатних людей, які народилися в Україні або залишили значний внесок у культурну спадщину України і світу.

Один із героїв серіалу «Гра долі» – Микола Гоголь. Фільм буде продемонстрований восени нинішнього року на «5 каналі» і викладений на YouTube-канал «Гра долі» у вільному доступі.

Так як доля Миколи Гоголя немислима без Ніжина, 21-22 серпня знімальна студія завітала до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, де пройшли зйомки про життя та навчання Гоголя у Ніжинській вищій школі.

З нетерпінням чекаємо на фільм про Гоголя та презентацію у стінах Гоголівського вишу!