Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

День систе́много адміністра́тора, також відомий, як день сисадміна — неофіційне професійне свято системних адміністраторів, котре прийнято відзначати в останню п'ятницю липня. Метою свята є вияв поваги до роботи системних адміністраторів.

 

Торт на День системного адміністратора з намальованим на ньому Таксом

Традицію святкування було започатковано 28 липня 2000 року Тедом Кекатосом (Ted Kekatos). Однією із основних традицій цього свята є дарування подарунків знайомим системним адміністраторам. Улюбленими подарунками вважаються шоколад, пиво, вино, електроніка, комп'ютерні ігри та іграшкові пінгвіни.

Наразі, попри те, що свято у жодній країні світу не є офіційним, чимало компаній у знак поваги дарують цього дня своїм працівникам торти.

Автор ідеї святкування є американський системний адміністратор з 20-річним стажем Тед Кекатос, який побачив журнальну рекламу Hewlett-Packard, в якій системного адміністратора, що встановив нові принтери, вдячні користувачі шанують квітами і кошиками фруктів. Кекатос нещодавно встановив кілька принтерів тієї ж моделі і вирішив створити спеціальний день, присвячений професії системного адміністратора. Перший такий день, влаштований Тедом, припав на п'ятницю 28 липня 2000 року.[1] Це був просто пікнік на околиці Чикаго, в якому взяли участь члени невеликої софтверної компанії. З того часу свято прийнято відзначати в останню п'ятницю липня.

З 2006 року почав відзначатися «Всесвітній день інформаційного суспільства» (з 2007 року — «Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства»), який закріплено за 17 травня. Проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, цей пам'ятний день має офіційний статус, і може замінити собою день системного адміністратора.

Прочитано 130 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative