Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

5 червня 2021 року відбувся психологічний тренінг в межах проекту «Жінка ХХІ століття», який провела  Оксана Щотка, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, психолог-консультант університетського психологічного центру. Зустріч дозволила налагодити дружні відносини, об'єднати жінок, які відвідуватимуть проект «Жінка ХХІ століття». Учасниці проекту - це творчі, цікаві особистості, представниці з різних сфер зайнятості, зокрема і випускниці нашого університету.  Жінки зазирнули у власний внутрішній світ, спробували подивитися на себе очима інших людей. Учасниці відмічали: цікаві завдання, важливі інсайти, дружню атмосферу та позитивні емоції.

Тренінг проведено в межах довготривалої співпраці кафедри психології, Університетського психологічного центру з відділом у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Проект " Жінка ХХІ століття " відбувається за фінансової підтримки Active Citizens – British Council Британської Ради в Україні, КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" та відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Прочитано 118 разів
теги

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative