Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду зупинено дію наказів МОН України, що забороняли перехресний вступ до магістратури зі спеціальності 081 Право.

Тож 25 травня 2021 р. МОН надіслало роз’яснення, що тепер приймальні комісії можуть приймати всіх бажаючих вступати до магістратури спеціальності 081 Право, незалежно від їх попередньої спеціальності.

Тому запрошуємо зареєструватися на складання ЄВІ та ЄФВВ до 18.00 год. 03 червня 2021 р.

Хто раніше зареєструвався лише на ЄВІ, але бажає також скласти й ЄФВВ з права, можете звернутися зі своїм екзаменаційним листком для здійснення перереєстрації (при цьому попередній екзаменаційний листок буде анульовано та видано новий).