Вибори ректора 2021

Психологічно орієнтована весна-2021 в самому розквіті! 5 травня пройшов онлайн-тренінг в рамках проєкту соціальної дії #Психологічне_здоров_я_для_ніжинців, який реалізується кафедрою загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Практичний психолог Ніжинської гімназії №14 Сілівоненко Катерина Олександрівна провела цікаве та змістовне заняття на тему «Правопівкульне малювання як ресурс та ключ до підсвідомості». Учасники тренінгу розвинули навички саморегуляції, гармонізували свій емоційний стан, доторкнулися до світу арттерапії. Більше 20 осіб підключилося до Zoom-зустрічі. Зворотний зв’язок показав, що заняття сподобалося та стало справжнім джерелом натхнення.
Велику допомогу в організації тренінгів отримали від Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників та особисто від Світлани Ростиславівни Желєзняк, психолога центру.