Вибори ректора 2021

В НДУ імені Миколи Гоголя на історико-юридичному факультеті та факультеті психології та соціальної роботи  20 та 28 квітня  пройшли вебінари “Спеціальності факультетів та особливості вступної камнанії 2021 р.”  Декани факультетів Мартиненко Володимир Васильович  та Тимошенко Олексій Анатолійович познайомили абітурієнтів із специфікою вступу до вищих навчальних закладів в цьому році. На заході були присутні учні загальноосвітніх шкіл та студенти коледжів Чернігівської та Сумської областей: м. Чернігова, Борзнянської ОТГ, Кіптівської  ОТГ, Бахмацької ОТГ  та Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу. Гості зустрічі дізналися про терміни вступної кампанії, умови широкого конкурсу, довідалися про пільгові категорії та отримали інформацію про спеціальності факультетів, їх специфіку та перпективи навчання у виші.