Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

27 квітня у рамках проєкту «Art vs Covid19» відбулась zoom-зустріч з Катериною Дудкою, сімейним лікарем мережі клінік «Мій лікар».

Модераторами зустрічі виступили Скороход Віталіна та Парубець Анна, менеджери проєкту.

Тема розмови була актуальною на сьогоднішній день: «Шляхи подолання негативних наслідків пандемії Covid-19 для психологічного та фізичного здоров’я людини». Лікар детально розповіла про те, що турбує більшість її пацієнтів:
- психоемоційний стан під час та після хвороби;
- постковідні симптоми, які з них є нормою, а які відхиленням;
- відновлення втраченого під час коронавірусу нюху та смаку;
- необхідний комплекс аналізів та досліджень;
- первинна допомога при симптомах Covid-19;
- алгоритм дій при перших симптомах хвороби
- вакцинація.

Також пані Катерина дала практичні поради щодо того, як з найменшим впливом на психіку перенести 14-денну ізоляцію та опанувати панічні атаки та депресію, які є частими супутниками Covid-19.

Активність учасників зустрічі засвідчила важливість та ефективність проведення таких зустрічей з практикуючим лікарем.

Також лікар поділилася пам’яткою, в якій наведені основні вправи та поради для людей, перехворівших на Covid-19

Cподіваємось на подальшу співпрацю та дякуємо Медичному центру "Мій Лікар" та Катерині Дудці за плідну зустріч.